Sprzęt Medyczny

W naszej ofercie posiadamy niskie ceny sprzętu medycznego - poznaj również nasza oferte.

4 rzeczy, które należy wiedzieć kupując odnowiony sprzęt medyczny
Autor: Euro-Medical

W leczeniu lub diagnozowaniu wielu pacjentów można stosować wiele rodzajów urządzeń medycznych. Gdy sprzęt jest odpowiednio pielęgnowany i czyszczony, pomaga to szpitalom nie przekraczać budżetu, zapewniając jednocześnie najlepszą opiekę pacjentom.

Jeśli chodzi o zakup sprzętu medycznego dla szpitali i klinik, istnieje wiele nieporozumień i piętn na temat używanego lub odnowionego sprzętu. Żyjemy w czasach, w których wiele z naszych postaw związanych z produktami to „jeśli nie są zupełnie nowe, to muszą być złe”.

Zebraliśmy listę typowych nieporozumień i z góry przyjętych pomysłów, które dotyczą sprzedaży odnowionego sprzętu medycznego:

1. Sprzęt medyczny używany a odnowiony
Czy jest jakaś różnica? Tak! Absolutnie jest. Używany sprzęt ogólnie oznacza stan „taki, jaki jest” lub „działał w momencie usunięcia z obiektu”. Oznacza to, że istnieje możliwość, że urządzenie nie będzie gotowe do użycia przez pacjenta lub nie będzie w stanie „gotowości pacjenta”.

Kupując od 
Euro-Medical, klasyfikujemy sprzedawany przez nas sprzęt jako odnowiony i gotowy do pacjenta. Dostarczamy dowód funkcjonalności i certyfikat konserwacji zapobiegawczej (PM) na wszystkie urządzenia. Ten certyfikat PM potwierdza, że ​​wyrób medyczny został dokładnie wyczyszczony, przetestowany zgodnie z normami producenta, stwierdza, czy jakiekolwiek części zostały niedawno wymienione lub naprawione oraz że urządzenie jest gotowe do użycia przez pacjenta.

2. Nowy sprzęt jest zawsze lepszy
W niektórych przypadkach może to być prawda, ale większość sprzętu medycznego jest zaprojektowana tak, aby była trwała i miała cykl życia 7-10 lat, jeśli nie dłuższy. Producenci zazwyczaj nie dokonują często poważnych zmian konstrukcyjnych w swoich produktach ze względu na wysokie koszty i intensywny proces ich testowania i zatwierdzania przez FDA.

Sprzęt medyczny nie ma takiego samego wrażliwego cyklu życia, jaki znamy z elektroniką użytkową, taką jak telefony komórkowe czy komputery; są zaprojektowane tak, aby przetrwać z okazjonalnymi aktualizacjami oprogramowania w celu poprawy wydajności. Ponieważ sprzęt jest zaprojektowany z myślą o trwałości, zakup odnowionych jednostek pomaga zmniejszyć koszty i amortyzację, które mają miejsce przy zakupie zupełnie nowego sprzętu.

3. Nie ma wsparcia technicznego dla odnowionego sprzętu po jego zakupie
Kupując sprzęt medyczny, który został odnowiony, ważne jest, aby nadal otrzymywać wsparcie od dostawcy, od którego został zakupiony. Części mogą wymagać wymiany z powodu normalnego zużycia lub aktualizacji dodanych do oprogramowania. Wiele miejsc, w których można kupić używany sprzęt medyczny, nie oferuje żadnej biomedii ani obsługi klienta po sfinalizowaniu zakupu.

Sprzęt zakupiony w 
Euro-Medical jest objęty roczną gwarancją z możliwością przedłużenia gwarancji. Naprawiamy sprzęt również po wygaśnięciu gwarancji, wszystko przez nasz własny dział biomedyczny.

4. Brak wiedzy o miejscu, w którym znajdowało się urządzenie, ani o konserwacji, jaką otrzymało
Przy zakupie używanego sprzętu zawsze istnieje ryzyko, nie ma gwarancji, że wiesz, gdzie znajdował się sprzęt ani jaka konserwacja, jeśli w ogóle, została wykonana podczas jego eksploatacji.

Sprzęt sprzedawany przez 
Euro-Medical jest zasadniczo sprzętem „jakości jednego właściciela”. Nie kupujemy na tajemniczych aukcjach, jak robi to wielu dealerów. Większość sprzedawanego przez nas sprzętu została zakupiona bezpośrednio przez szpital, w którym Euro-Medical sfinansował je. Po zakończeniu okresu leasingu sprzęt jest wysyłany z powrotem do nas, gdzie jest następnie odnawiany, testowany i sprzedawany.

Ostatnie wskazówki dla szpitali i klinik, które chcą zakupić sprzęt medyczny do swojej placówki:

1. Znajdź renomowanego dostawcę. Uważaj na używane witryny z ofertami, które wydają się „zbyt piękne, aby były prawdziwe”. Jeśli uważasz, że brzmi to zbyt dobrze, najprawdopodobniej tak jest.

2. Zapytaj sprzedawcę o gwarancję i wsparcie po zakupie sprzętu. Czy są chętni do pomocy po zakupie? Jeśli cieszą się dobrą opinią, większość sprzedawców zapewni, że sprzęt będzie gotowy do wysyłki i zaoferuje wsparcie nawet po dokonaniu zakupu.

3. Nie bój się słowa „odnowiony”.

Dowiedz się więcej o pełnej inwentaryzacji odnowionego sprzętu 
Euro-Medical .

Czytaj więcej »

Sprzęt Medyczny

Oferyjemy atrakcyjne ceny sprzętu medycznego.

http://www.elmedica.com.pl/holtery-cisnienia-ekg

http://www.elmedica.com.pl/lozko-porodowe

http://www.elmedica.com.pl/meble-medyczne

http://www.elmedica.com.pl/pompy-infuzyjne

http://www.elmedica.com.pl/spirometry

http://www.elmedica.com.pl/szafki-przylozkowe

http://www.elmedica.com.pl/ssaki-medyczne

http://www.elmedica.com.pl/wozki-inwalidzkie

http://www.elmedica.com.pl/wozki-do-przewozenia-chorych

http://www.elmedica.com.pl/fotel-do-pobierania-krwi

http://www.elmedica.com.pl/wieszaki-kroplowki

http://www.elmedica.com.pl/kozetka-lekarska

http://www.elmedica.com.pl/stol-do-przewijania-niemowlat

http://www.elmedica.com.pl/wozki-zabiegowe

http://www.elmedica.com.pl/szafy-medyczne

http://www.elmedica.com.pl/parawany-medyczne

http://www.elmedica.com.pl/fotel-okulistyczno-laryngologiczny

http://www.elmedica.com.pl/wozki-transportowo-kapielowe

http://www.elmedica.com.pl/czujnik-spo2-saturacji

http://www.elmedica.com.pl/wozki-do-przewozenia-zwlok

http://www.elmedica.com.pl/fizjoterapia

http://www.elmedica.com.pl/komora-chlodnicza-do-zwlok

http://www.elmedica.com.pl/component/banners/click/2 

Czytaj więcej »

| Kardiomonitor  | Aparat ekg  |  Wózek reanimacyjny  | Wózek anestezjologiczny | Wózek do przewożenia chorych | Łóżka szpitalne  | Szafeczki przyłóżkowe | Spirometry |   | Holtery   |  Pompy infuzyjne   |   Aparaty ktg     |  Fotele ginekologiczne    |  Pulsoksymetry    | Ssaki medyczne    | Koncentrator tlenu    | Wózki zabiegowe    |
.