Ceny sprzętu i aparatury medycznej

Sprzęt i Aparatura medyczna w atrakcyjnych cenach - zapoznaj się z naszą ofertą.

Korzyści z wynajmu sprzętu medycznego dla nowych klinik medycznych
Jeżeli prowadzisz nowo powstającą przychodnię medyczną, zakup odpowiedniego sprzętu oraz pomp infuzyjnych jest koniecznością. Aby służyć swoim pacjentom, musisz mieć dwie podstawowe klasy pomp infuzyjnych. W każdej placówce medycznej pompa o dużej objętości pomaga w dostarczeniu pacjentowi dużych dawek składników odżywczych. W przeciwieństwie do tego pompa infuzyjna o małej objętości jest niezbędna do podawania leków i hormonów.

Ale zdobycie tego sprzętu medycznego zwykle wymaga znacznych inwestycji. Jeśli nie masz wystarczających środków na zakup niezbędnych inteligentnych pomp do swojej kliniki, możesz rozważyć wynajem sprzętu medycznego jako strategię finansowania. Wypożyczalnie sprzętu medycznego oferują kilka zalet, którym przyjrzymy się bliżej.

Świadczenia podlegające opodatkowaniu
Jako właściciel firmy zawsze zdajesz sobie sprawę ze swoich wydatków i chcesz mieć renomowany model biznesowy, który zapewni bezpieczeństwo pracy sobie i pracownikom. Podatki stanowią znaczną część kosztów. Jednak korzystanie z wypożyczalni sprzętu medycznego pomoże Ci zmniejszyć wydatki podatkowe. Urząd Skarbowy traktuje dzierżawę takiego sprzętu jako koszt ogólny, który można odliczyć od podatku, co jest niezbędne, aby zmniejszyć kwotę, którą odkładasz na to, co jesteś winien każdego roku. Odliczając od dochodu kwotę leasingu, uzyskasz mniejszy dochód podlegający opodatkowaniu - co znacznie obniży Twoje wydatki podatkowe i wpłynie pozytywnie na budżet operacyjny.

Ulepszona technologia
W ciągu ostatnich kilku lat pojawiły się inteligentne pompy, które zastępują tradycyjne pompy infuzyjne. Jeśli chcesz mieć najnowszą technologię w swojej placówce medycznej, wypożyczalnie sprzętu medycznego to świetna opcja na dostęp do zaawansowanego sprzętu w dowolnym momencie. Jeśli rozważasz zakup zamiast wypożyczania sprzętu medycznego, możesz znaleźć się w sytuacji, w której będziesz musiał pracować ze starszym lub przestarzałym sprzętem. W takim przypadku lepiej jest mieć mniejsze zaangażowanie finansowe, ponieważ pozwoli to na ulepszenie lub uzyskanie dostępu do modeli, na które w innym przypadku nie byłoby Cię stać.

Ulepszone prognozowanie gotówki
Aby utrzymać prawidłowo funkcjonującą placówkę medyczną, niezbędne jest prognozowanie gotówki. Informuje, czy szpital jest zrównoważony i będzie w stanie opiekować się pacjentami w przyszłości. Wynajem to strategiczna metoda organizacji finansów firmy. Pomaga w rozłożeniu kosztów lub wydatków firmy na dłuższy okres. Dodatkowo można oszacować wysokość wynajmu sprzętu szpitalnego, co pomaga w profesjonalnej organizacji finansów.

Elastyczność operacyjna
Wprowadzenie elastyczności operacyjnej w placówce medycznej jest bardzo ważne. Wynajem sprzętu medycznego jest ważny, ponieważ zapewnia różnorodne opcje zakupu sprzętu tylko wtedy, gdy jest potrzebny. Nie musisz kupować sprzętu medycznego tylko po to, aby był bezczynny. W niektórych przypadkach Twoja placówka przyjmie wielu pacjentów, którzy będą potrzebować usług infuzji. Dzięki wypożyczeniu możesz łatwo zdobyć pompę infuzyjną i zaoferować usługi infuzyjne swoim pracownikom.

Lepsze opcje zakończenia okresu
W przypadku wynajmu sprzętu medycznego masz różne opcje, które są dostępne na koniec okresu umowy. Możesz rozważyć opcję wynajmu na własny rachunek, w której 50% wszystkich płatności idzie na poczet ceny zakupu po okresie wynajmu, a całkowita własność sprzętu przechodzi na Ciebie. Jednak inne opcje końcowe - takie jak przedłużenie okresu wynajmu i zwrot sprzętu na koniec okresu wynajmu - również są opcjami do rozważenia. Dzięki większej kontroli nad końcowym terminem będziesz mieć lepszą pozycję do planowania z wyprzedzeniem i podejmowania decyzji dotyczących priorytetów placówki.

Szukasz wypożyczalni sprzętu medycznego do swojej nowej kliniki? 
Euro-Medical jest wiodącą firmą zajmującą się wynajmem i leasingiem sprzętu medycznego. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Euro-Medical już dziś.

Czytaj więcej »

Ceny

Czytaj węcej »

| Kardiomonitor  | Aparat ekg  |  Wózek reanimacyjny  | Wózek anestezjologiczny | Wózek do przewożenia chorych | Łóżka szpitalne  | Szafeczki przyłóżkowe | Spirometry |   | Holtery   |  Pompy infuzyjne   |   Aparaty ktg     |  Fotele ginekologiczne    |  Pulsoksymetry    | Ssaki medyczne    | Koncentrator tlenu    | Wózki zabiegowe    |
.