Aparatura Medyczna

Aparatura medyczna w atrakcyjnych cenach - zapoznaj się z naszą ofertą.

6 Czynników bezpieczeństwa, które należy sprawdzić przy zakupie pomp infuzyjnych
Pompy infuzyjne są niezbędnym sprzętem medycznym używanym do wlewów leków i innych składników odżywczych do organizmu pacjentów podskórnie, przez tętnicę, a czasami dożylnie. Stosowanie pomp infuzyjnych stwarza bezpieczniejsze sposoby podawania płynów, na przykład pozwala na wysoce kontrolowane dawki leków.

Jednak nie wszystkie pompy infuzyjne spełniają specyficzne potrzeby placówek medycznych. Szybkie wyszukiwanie w Google pokaże Ci pompy infuzyjne na sprzedaż od różnych dostawców, ale zanim zdecydujesz się na zakup pompy infuzyjnej, musisz znać pewne czynniki bezpieczeństwa.

1. Punkt awarii
Najbardziej krytycznym czynnikiem bezpieczeństwa, na który należy zwrócić uwagę, szukając pomp infuzyjnych do sprzedaży, jest punkt awarii. Oznacza to, że Twój system infuzyjny nie przestanie nagle działać. Bez pojedynczego punktu awarii pompa będzie działać bez większych problemów. Gdyby wystąpiła awaria podczas wlewu, pompa powinna mieć zainstalowane zabezpieczenia, które mogłyby spowodować zatrzymanie infuzji i ostrzeżenie opiekuna o błędzie. Wszystkie pompy infuzyjne powinny posiadać ten certyfikat, jeśli znajdziesz taką, która go nie posiada, oznacza to, że nie jest ona przeznaczona do stosowania u ludzi i nie powinna być używana.

2. Czujniki ciśnienia
Poszukując pomp infuzyjnych na sprzedaż, należy zawsze skupić się na inwestowaniu w systemy wyposażone w czujnik ciśnienia. Jest to ważna cecha, której nie możesz uniknąć, zwłaszcza gdy chcesz poświęcić maksymalną uwagę swoim pacjentom. Funkcje czujnika ciśnienia ostrzegają opiekunów o konieczności opróżnienia worków lub otrzymują powiadomienia o ściśniętych lub zablokowanych rurkach. Jest to istotna cecha, ponieważ pomaga w zapewnieniu ciągłego dostarczania płynów.

3. Akumulator odporny na uszkodzenia
Bateria to jedna z najważniejszych cech systemu, którą warto rozważyć przed inwestycją. Różne marki pomp infuzyjnych mają różną żywotność baterii. Dlatego zawsze ważne jest, aby podjąć tutaj korzystną decyzję, aby uniknąć znaczących błędów. Postaraj się, aby bateria nie uległa awarii, aby zapobiec nagłym przypadkom medycznym. Możesz zapobiec poważnym problemom, upewniając się, że masz długotrwałą baterię wewnętrzną, która zapewni pracę urządzenia przez cały czas.

4. Detektor powietrza infuzyjnego
Detektor powietrza infuzyjnego to kolejna funkcja bezpieczeństwa, której żaden kupujący inteligentne pompy nie powinien nigdy ignorować. Jest to użyteczny system, który zapewnia bezpieczeństwo całej maszyny i jej użytkowania. Podstawową funkcją systemu wykrywania powietrza jest upewnienie się, że w drenach dożylnych ani w samej pompie nie ma powietrza przed rozpoczęciem infuzji u pacjenta.

5. Płynny dowód
Każda niezawodna pompa infuzyjna, którą kupisz do swojej placówki medycznej, musi być odporna na płyny. Oznacza to, że system nie pozwala na wyciek jakichkolwiek płynów do wewnętrznego układu elektrycznego, co mogłoby potencjalnie wywołać porażenie prądem, a czasem pożar. Należy dołożyć starań, aby zakupiony system miał alarm, który wyzwala wyłączenie, zwłaszcza w przypadku wycieku płynu do układu elektrycznego.

Euro Medical Group
Szukasz pomp infuzyjnych na sprzedaż? Grupa 
Euro Medical jest wiodącą firmą zajmującą się leasingiem, sprzedażą i wypożyczaniem sprzętu medycznego, która działa w branży od 30 lat. Jeśli szukasz innowacyjnego sprzętu i materiałów medycznych, skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Czytaj więcej »

Aparatura Medyczna

Zapraszamy do kontaktu z Euro Medical.


http://www.allmart.pl/

http://www.allmart.pl/aparatura-medyczna/

http://www.allmart.pl/sprzet-medyczny/

http://www.allmart.pl/blog/

http://www.allmart.pl/kontakt/

http://www.allmart.pl/aparat-ekg/

http://www.allmart.pl/aparaty-ekg/

http://www.allmart.pl/aparaty-ktg/

http://www.allmart.pl/aparaty-usg/

http://www.allmart.pl/aparaty-rtg/

http://www.allmart.pl/aparat-do-elektroterapii/

http://www.allmart.pl/aparaty-ultradzwiekowe/

http://www.allmart.pl/aparaty-do-laseroterapii/

http://www.allmart.pl/aparaty-do-znieczulania/

http://www.allmart.pl/aparaty-ambu/

http://www.allmart.pl/asystory-medyczne/

http://www.allmart.pl/autoklawy/

http://www.allmart.pl/czujniki-spo2/

http://www.allmart.pl/defibrylatory/

http://www.allmart.pl/detektor-tetna-plodu/

http://www.allmart.pl/fotele-do-dializ/

http://www.allmart.pl/fotele-do-pobierania-krwi/

http://www.allmart.pl/fotele-ginekologiczne/

http://www.allmart.pl/fotele-zabiegowe/

http://www.allmart.pl/fotele-okulistyczno-laryngologiczne/

http://www.allmart.pl/holtery/

http://www.allmart.pl/kardiomonitory/

http://www.allmart.pl/koncentratory-tlenu/

http://www.allmart.pl/kozetka-lekarska/

http://www.allmart.pl/lampy-operacyjne-i-zabiegowe/

http://www.allmart.pl/laryngoskopy/

http://www.allmart.pl/lozka-porodowe/

http://www.allmart.pl/lozka-szpitalne/

http://www.allmart.pl/lozka-dla-rodzica/

Czytaj więcej »

| Kardiomonitor  | Aparat ekg  |  Wózek reanimacyjny  | Wózek anestezjologiczny | Wózek do przewożenia chorych | Łóżka szpitalne  | Szafeczki przyłóżkowe | Spirometry |   | Holtery   |  Pompy infuzyjne   |   Aparaty ktg     |  Fotele ginekologiczne    |  Pulsoksymetry    | Ssaki medyczne    | Koncentrator tlenu    | Wózki zabiegowe    |
.